В цей день відбувся футбольний матчу між "Астон Віллою" (це улюблений клуб принца Уельського) та "Ноттінгем Форест". Додамо, що наступного дня вся королівська сім'я прийшла на великодню службу.

Цікаво Як двійник принцеси Діани: 7 неймовірних образів, які повторила Кейт Міддлтон

Звісно, принц Вільям не міг пропустити гру улюбленої команди. Він разом з сином активно вболівали і іноді мали схвильований вигляд. У підсумку "Астон Вілла" обіграла "Ноттінгем Форест" з рахунком 2:0.

На матчі принц Вільям і його син Джордж були одягнені у сині джемпери, сорочки та сині штани.


Принц Вільям сходив на футбол з сином Джорджем / Фото з соцмереж

Принц Вільям не вперше бере старшого сина на футбольний матч. Принц Уельський часто бере Джорджа на спортивні заходи, інколи до них приєднується і Кейт, принцеса Уельська.

До слова, наприкінці березня принц Вільям був з візитом у Варшаві, де зустрівся з українськими біженцями. До українців він був дуже люб’язним та навіть порушив королівське правило. Більше деталей про його візит – читайте у статті.

Нагадаємо, що від моменту сходження Чарльза на трон його старший син принц Вільям, який зараз перший у лінії наслідування престолу, успадкував титул принца Уельського від свого батька. Його дружина Кейт Міддлтон автоматично здобула титул принцеси Уельської, який колись носила принцеса Діана.