Книжка принца Гаррі "Запасний" вийде для читачів 10 січня, але журналісти вже отримали до неї доступ. Виявилося, що у мемуарах Гаррі вказав, що він з братом був проти шлюбу батька з Каміллою.

Читайте також Через росіянку в журі: королева Данії відмовилася від підтримки престижної премії

Принци Гаррі та Вільям не хотіли шлюбу батька

У мемуарах син Чарльза ІІІ заявив, що разом з Вільямом намагався відмовити батька від шлюбу з Каміллою Паркер-Боулз.

Ми не думали, що це потрібно. Ми думали, що це принесе більше шкоди, ніж користі,
– пише принц Гаррі.

Гаррі натякнув, що Камілла ділилась зі ЗМІ інформацією про королівську родину, через що вони і вважали її "небезпечною". Вона начебто отримала у суспільстві роль "розлучниці" та "злодійки", коли розлучився принц Чарльз та принцеса Діана. Через це Камілла хотіла відбілитися та пішла на угоду з жовтою пресою.

"Зв'язки, які вона налагоджувала в британській пресі, зробили її небезпечною. Була відкрита готовність з обох сторін до обміну інформацією. І з сім'єю, побудованою на ієрархії, і з нею, на шляху до статусу королеви-консорта".

Зрештою брати були змушені погодитися на одруження Чарльза й Камілли, яка тепер є королевою-консорт: "Ми хотіли, щоб він був щасливий. І ми бачили, який він щасливий разом із нею".


Шлюб Чарльза та Камілли / Фото Getty Images

Що ще принц Гаррі розповів у мемуарах

У пресі активно обговорюють уривки з книжки герцога "Запасний", що найбільше викликають цікавість.

  • Принц Гаррі заявив, що 2019 року посварився з принцом Вільямом через Меган Маркл. Та брат не тільки кричав на нього, але й напав – нібито повалив його на підлогу, через що Гаррі отримав травму спини.
  • Також син короля похизувався, що вбив 25 людей під час поїздок до Афганістану. Померлих він назвав "шаховими фігурами" й "поганими хлопцями", що викликало скандал серед талібів.