У четвер, 2 червня, у Лондоні стартували масштабні урочистості з нагоди "платинового ювілею" королеви Єлизавети ІІ. Привітати Її Величність прийшли не лише тисячі британців, а й онук принц Гаррі з сім'єю. На святкування він прилетів зі США з дружиною Меган Маркл і двома дітьми – сином Арчі та донькою Лілібет.

Читайте також Королева Великої Британії святкує ювілей: кого можна було побачити на параді

Принц Гаррі і Меган Маркл на ювілеї Єлизавети ІІ

За грандіозним парадом Trooping the Color Гаррі та Меган Маркл спостерігали з колишнього офісу герцога Веллінгтона разом з іншими членами королівської родини, однак там залишилися непоміченими. У них відкривався чудовий краєвид на парад кінної гвардії. Однак на балконі Букінгемського палацу подружжя не з'явилося, за авіашоу вони спостерігали з палацового вікна.

Натомість поряд з королевою Єлизаветою ІІ стояли принц Чарльз з дружиною Каміллою, принцеса Анна, принц Едвард з сім'єю, Кейт Міддлтон з принцом Вільямом, а перед ними вишикувалися діти – 8-річний Джордж, 7-річна Шарлотта та 4-річний Луї, який не міг встояти спокійно.

Хоч принц Гаррі та Меган Маркл не засвітилися перед багатотисячною публікою, але встигли мило побесідувати з двоюрідним братом Її Величності герцогом Кентським.

Не пропустіть Діти, Папа Римський, Джонсон: як королеву Єлизавету II вітають з платиновим ювілеєм правління

  • Варто зауважити, що це лише друга спільна зустріч Гаррі та Меган з Єлизаветою ІІ з січня 2020 року, коли вони зреклися королівських обов'язків.
  • Крім того, Її Величність нарешті наживо познайомиться з онукою Лілібет, якій 4 червня виповниться 1 рік, і вперше за два роки побачить 3-річного Арчі.
  • Однак їхня перша сімейна поїздка до Лондона була під питанням, адже напередодні в батька Меган Маркл стався інсульт.