Наразі немає жодної інформації про те, чи десь відбулось хрещення дівчинки Лілібет Діани, яка народилась у Меган та Гаррі в червні 2021 року. З того часу пройшло чотири місяці, однак королівське подружжя так і не прилітало в Британію, аби познайомити дівчинку із сім'єю.

Читайте також Гаррі та Меган повернулися з Нью-Йорку приватним літаком: їх розкритикували за лицемірство

Зокрема, важливим елементом народження дітей є хрещення в англіканській церкві. Оскільки Лілібет увійшла у гілку престолонаступників і повинна зберігати традиції королівського двору. До прикладу син Арчі був охрещений у Віндзорі у Великій Британії 2 роки тому. Щоправда, на хрестинах не було самої королеви, а імена хресних батьків та інші деталі пресі не розголошувались.


Меган Маркл та принц Гаррі, коли очікували на другу дитину / Фото з інстаграму Misan Harriman

У виданні The Telegraph один з представників палацу сказав: "У Великій Британії хрестин не буде. Цього не станеться", водночас як представник пари наполягав на тому, що плани на хрещення ще не узгодженні. Також у липні були чутки, що подружжя все ж планує охрестити дівчинку у Британії.

Де перебувала пара останні 2 роки

  • Зазначимо, що відтоді, як Меган Маркл покинула Лондон через зречення королівських обов'язків, вона не поверталась у країну.
  • Весь час вона жила у США та опікувалась сином, а потім – і новонародженою донькою.
  • Але її чоловік принц Гаррі вже двічі був вдома – вперше на похороні дідуся принца Філіпа і вдруге – на відкритті пам'ятника принцесі Діані, його матері.