Позитив (справжнє ім'я – Олексій Завгородній) співпрацює з продюсерським центром Потапа та Ірини Горової Mozgi Entertainment, якому належить велика студія звукозапису. Після повернення в Київ вона стала для музиканта домом.

До теми Інтерв'ю з POSITIFF, Michelle Andrade та Alina Pash: "Рамки, які були до війни, зруйновані"

Чому Позитив живе на студії

Я відмовився від квартири, яку я знімав, бо матеріально дуже складно. Історія моя дуже змінилася зараз, зараз усі артисти у складному становищі,
– зізнався зірка.

Однак поспішив додати, що на студії є все необхідне для життя. "Тут є душ, кухня, повноцінний дім у нас. Будиночок такий, в якому в кожного є своя кімната, тому тут дуже комфортно", – розповів співак.

Він додав, що розкидатися грошима зараз не може, бо до війни почав будувати невеликий будинок неподалік від студії, тому всі заощадження йдуть туди.

"Але я не можу туди заїхати, бо там ще дуже багато не зроблено. Я тільки починав заробляти, щоб туди вкласти, а тут така ситуація, тому я трохи притримав", – поділився Позитив.

Позитив про заробітки українських артистів

Ще наприкінці травня співак розповідав, що "зараз в артистів дуже складно з гонорарами, всі працюють безкоштовно", бо всі гроші з концертів чи турів йдуть на благодійність. Більшість його колег "годують" тільки роялті, які й близько не зрівняються з заробітками на корпоративах чи сольниках.

Я б не сказав, що роялті такі, щоб усі жили як з концертів, корпоративів. Все ж таки на першому плані у всіх артистів українських – корпоративи й великі концерти. Зараз це все благодійність. Але я думаю, що ми можемо це пережити,
– висловився Позитив.