За словами артиста, спиртне допомагало йому закритися від себе та світу. Так він хотів розв'язати свої проблеми. Втім, зрештою зрозумів, що це не допомагає. Відтак навіть заявив, що вважає себе колишнім алкоголіком.

Вас також може зацікавити Я боюся, – Позитив зізнався, чи готовий воювати на фронті та заявив, що покинув гурт MOЗGI

Позитив розповів про алкогольну залежність

Артист зізнався, що здавав генетичні аналізи. Спеціалісти запевнили його, що тяга до спиртного не є спадковою, йому просто це подобається.

Це моральна слабкість. В такий спосіб ти намагаєшся закритися від себе та від світу. Я раніше думав, що це для того, щоб поговорити з собою, однак це не так. Ти навпаки робиш собі гірше, тому що в такому стані ти не знаходиш свої проблеми, а ще більше заглиблюєшся в них,
– сказав Олексій.

"Я б не сказав, що точно відмовився від цього. Але я вже знаю, як себе контролювати", – додав співак.

Повне інтерв'ю з Позитивом: дивіться відео онлайн

Інші знаменитості також коментували проблеми з алкоголем

  • Олег Винник розповів, що дозволяв собі випивати спиртне, проте ніколи не страждав від алкогольної залежності. Як повідомив виконавець, він відмовився від алкоголю через стан здоров'я. До того ж не п'є його вже тривалий період. Артист зізнався, що дуже любить пиво.
  • Співачка Настя Каменських до повномасштабної війни випивала рідко й мало, однак останній рік вживала як ніколи багато. Наразі співачка майже не п'є алкоголь, бо хоче проживати всі моменти тут і зараз, а не забуватися.
  • Зірка серіалу "Дивних див" Джеймі Кемпбелл Бовер минулого року відзначив 7 з половиною років тверезості. Він розповів, що в стані алкогольного сп'яніння робив боляче собі й тим, хто був поряд з ним та тим, кого любив найбільше. Через залежність актор навіть потрапив до психіатричної лікарні. Зрештою йому вдалося вилікуватися.
  • Арсен Мірзоян зізнався, що страждав від кризи середнього віку близько 3 років. У процесі не обходилось без алкоголю, але спиртне майже не допомагало.