36-річна Настя Каменських не раз коментувала свої зайві кілограми, тоді як про пристрасть до алкоголю розповіла вперше. Якщо до повномасштабної війни вона випивала рідко й мало, то останній рік вживала як ніколи багато.

До теми Каменських підтвердила, що Потап зараз в Україні й зізналася, як відстань вплинула на їхній шлюб

Настя Каменських про алкоголь та антидепресанти

У мене був важкий рік, було багато алкоголю. Усі ж слідкують, я дуже відверта у своїх блогах, усі знають, що я випивала, коли це доречно – день народження чи якесь там свято, або якщо мені хотілося. Я мало пила. Але звісно цей рік… Це було зовсім інше, треба було забутися. А алкоголь, що дає? Він дає тобі кудись полетіти. Його було багато,
– зізналася Настя Каменських.

Однак наразі співачка майже не п'є алкоголь, бо хоче проживати всі моменти тут і зараз, а не забуватися.

"Зараз я дуже рідко п'ю, тому що я навпаки хочу бути тут, я не можу пропустити жодної посмішки людини на концерті, жодні обіймашки з дитиною. Мені хочеться тверезості, тому що я хочу насолоджуватися", – наголосила артистка.

Крім того, Настя Каменських була така розбита, що довелося пити антидепресанти. Це сталося влітку.

"Я не могла боротися ні з чим. Це як сліпа зона, навіть зараз таке оніміння. Я взагалі не розуміла, чи повернуся я до нормального життя. У мене міг поїхати дах, тому я звернулася до спеціалістів, звичайно. Розуміла, що сама не справляюся взагалі. Настільки від болю оніміння. Єдине, що вмикалося – це, звичайно, аритмія. Абсолютно не контрольована. Я можу показати свої слабкі сторони, для мене це не проблема. Важко всім. Але біль – це двері вперед. Ти згадуєш дітей і розумієш, що те, що ти пережила, – це взагалі ніфіга не пережила. Було погано, але порівняно з іншими ситуаціями, то це ніфіга не пережила", – заявила Каменських зі сльозами на очах.

Повне інтерв'ю Насті Каменських: дивіться відео онлайн (про алкоголь – 10:20)

  • До речі, колишній найкращий друг Потапа Позитив ділився, що теж рік "не просихав" від алкоголю й запивав депресію – діагноз, який йому поставили ще три роки тому. Однак зараз артист "зожник" і замість того, щоб пити, купує корисні продукти для печінки.
  • Тоді як Арсен Мірзоян тамував алкоголем кризу середнього віку, коли йому було 40. Співак пояснював, що стан після алкоголю "допомагав замислитися".
  • Натомість Ксенія Мішина вже чотири роки взагалі не п'є. Акторка відмовилася від алкоголю, бо "не любить, не хоче, не кайфує".
  • Ведучий Володимир Остапчук, до речі, теж кинув пити. Спочатку він зробив це за компанію з новою дівчиною Катею, щоб почистити організм, а згодом помітив, що став бадьоріший і почав висипатися. Шоумен не п'є з 7 березня.