Репер Позитив (Олексій Завгородній) зараз активно розвиває свою сольну кар'єру. Раніше він був учасником гуртів – MOЗGI та "Время и Стекло".

Дивіться також Просто космос, – продюсер Ясинський розсекретив гонорар Макса Барських

Позитив про розпад "Время и Стекло"

Артист зізнався, що сольний шлях – складніший, бо вся відповідальність на тобі. Коли ти в колективі, завжди можна сховатися за колегою.

Коли завершили проєкт "Время и Стекло" було складно. Я не знав, що робити — сольний проєкт чи продовжувати у гурті MOЗGI. Була трошки яма. Коли такий великий успіх був у гурту, то складно себе переналаштувати себе на щось нове. Усе неслося, як поїзд ішов і йшов. А потім стоп і ти вийшов на зупинці,
– розповів Позитив.

Музикант розповів, як боровся з депресією. Він не впевнений, чи позбувся її зараз.

"Була депресія. Я здав великий загальний аналіз. Супер багато грошей витратив, але це потрібно було робити. Check-up організму після 30 потрібно точно один раз на рік робити. Після консультації з лікарем, аналізу, якось це виявляється. У мене була правильна дієта. Усе залежить і від того, що ти в себе пхаєш. Я ще не знаю, пройшла вона чи ні. Підтримка рідних, друзів – одні з правильних ліків".

Позитив розповідав про депресію й раніше

  • Репер зізнавався, що бореться з депресією близько трьох років. Причиною, на його думку, могли стати недосипання, постійні концерти, стрес. Раніше він намагався заглушити цю хворобу алкоголем, але після походу до лікаря припинив вживати.
  • Позитив розповідав, що не поборов алкоголізм до кінця. Але впевнений, що вже може себе контролювати.