Репер Позитив (Олексій Завгородній) раніше зізнавався про алкоголізм, утім не розповідав про те, що це було способом заглушити хворобу. Артист поділився, що йому діагностували депресію.

Дивіться також Андрій Данилко розкрив подробиці своєї хвороби: "Можу втратити голос назавжди"

Який діагноз у Позитива

Депресія – це діагноз, який у мене є. Це було ще, я думаю, три роки тому. А причиною стали постійні концерти, недосипання, спосіб життя, нерви. Зараз я перебуваю в процесі (лікування, – 24 Канал), який дуже складний. Але допомагають люди, які тебе оточують, рідні,
– розповів Позитив.

Репер більше не намагається втопити хворобу у чарці й бачить у цьому успіх, адже без алкоголю працює та почувається значно краще. Також він знайшов нове хобі – приготування страв.

"Я спочатку знаходжу якісь найкорисніші продукти, а потім намагаюся у фантазії своїй скласти їх у якусь страву. Це як робити музику, те саме. Готування – це така сама частина творчості моєї".

Позитив продовжує займатися будівництвом та оформленням свого дому. Багато чого він робить самостійно, чим пишається. "Вранці ти прокидаєшся, дивишся на все це і думаєш, що ти сам це зробив, заробляв гроші дуже важко і довго. Це процес, який ти сам пройшов. І тоді ти думаєш: як кльово жити".

  • Нагадаємо, про відмову від алкоголю Позитив розповів ще у березні – відтоді почався відлік днів без спиртних напоїв. Він зізнавався, що алкоголізм був його великою проблемою останній рік. Чарка не тільки не допомагала, а ще й погіршувала його психологічне здоров'я.
  • На той час репер не хотів звертатися до психолога: "Усі колеги кажуть, що психологи допомагають. Я ще не пішов, я рогатий, я телець, тому блочу цю інфу й кажу: "Ні, ні, я сам справлюся". Але дійсно складно". Ймовірно, тепер його думка змінилась.