В інстаграм-сторіс Jerry Heil відповіла фоловерам, чи важко поєднувати творчість і навчання. Свій спіч вона почала з того, що пропустила 10 днів у Берклі, адже була на концертах. Однак там до цього ставляться з розумінням.

Не пропустіть Jerry Heil присвятила пісню Валерію Залужному: трек "Козацькому роду", який розриває мережу

Як Jerry Heil навчається у США і будує кар'єру в Україні

Яна Шамаєва каже, що навчання в омріяному музичному коледжі дається їй легко. Однак, аби залишатися зіркою в Україні, їй доводиться викладатися на повну. Так, вранці вона пише хіти, робить контент, а після обіду йде на пари.

Навчатися не важко, а поєднувати важко. Перша половина дня – це я для України роблю релізи пісень, бо в мене весь цей час пісні виходять, якщо ви помітили, записую для радіо "айдішки", пишу пісні, випускаю їх, відеозйомка і так далі. Друга половина дня – це завжди навчання, я йду на пари і сиджу там до вечора. А зараз ще й екзамени почнуться,
– поділилася Jerry Heil.

Jerry Heil про навчання у США та творчість / Скриншот з відео

  • Екзамени на вступ до музичного коледжу Яна склала ще до війни. У квітні вона отримала лист: "Вітаю вас! Вас прийняли до Берклі", але хвалитися цим не хотіла, тож розкрила карти лише наприкінці серпня.
  • Jerry Heil виграла грант, який покрив чверть навчання, а все інше повинна була оплатити самотужки. Вона відкладала гроші, але купила за них подарунок батьку – бус з ліжком, щоб той возив артистів на гастролі.
  • Натомість оплатити дороге навчання в США їй допомогла відома людина, називати ім'я якої вона не хоче, та друзі з лейблу. Тож тепер Яна поступово віддає борг.