1 вересня, коли в Україні відзначають День знань, Jerry Heil (вона ж Яна Шамаєва), знялася на тлі свого Берклі й похвалилася, що стала студенткою коледжу, про який мріють усі музиканти.

Читайте також Дуже прикро, що мою Злату обговорюють, – Ольга Фреймут заступилася за 16-річну доньку

Jerry Heil стала студенткою Берклі

"Вступала я ще до війни. Та після вторгнення росії я перестала моніторити будь-що, крім новин. 1 квітня я отримала лист, від якого стало вперше за більш як місяць радісно і не по собі водночас. Писала Олеся, яка готувала мене до вступу: "Яно, вітаю вас! Вас прийняли до Берклі", – пригадала співачка.

Тоді вона вирішила, що розповість про вступ тільки найближчим, адже не уявляла, як фани можуть радіти за неї під час повномасштабного вторгнення росії в Україну. Так, цю новину Яна відкладала аж до 30 серпня, поки не сіла на літак до Бостона.

Чотири роки я повинна бути тут. Це Бостон. Місто студентів. Місто, де знаходяться Гарвард, Массачусетський коледж, Північного-Східний університет. Ну і звісно Берклі,
– розповіла Jerry Heil 1 вересня.

У Берклі вона вчитиметься писати музику до кінофільмів і, як обіцяє, інтегруватиме українську музику у світову. Це була її мрія ще за часів навчання в Києві – у Глієра та в консерваторії.

"Тільки ж дочекайтеся мене, обіцяєте? Бо там вже пишуть, що невідомо, чи лишила я кар'єру в Україні. Дочекайтеся 9.01", – заінтригувала Jerry Heil і показала фото не тлі Берклі, в якому навчатиметься до 2026 року.

Jerry Heil біля музичного коледжу Берклі в Бостоні / Фото з інстаграму співачки

До теми Донька Педана навчатиметься у ВНЗ за 80 тисяч гривень на рік: куди вона вступила