Чому Потап вирішив розважатися з росіянами під час війни в Україні – невідомо. Але за кілька днів до цього ЗМІ повідомили, що артист виїхав до Барселони.

Цікаво Він не злий, – співачка Марта Адамчук прокоментувала скандали з Потапом

Потап засвітився у компанії росіян

Схоже, тепер репер перебуває в Дубаї. Про це стало відомо з відео у соцмережах, яке опублікувала дружина соліста російського гурту "Руки вверх" Кирила Туриченко – Дар'я Тарасова.

Згодом вона видалила цей ролик, але його встиг помітити блогер Богдан Беспалов. Він поділився ним у закритому телеграм-каналі. Відео йому надіслали підписники.

В оприлюдненому ролику чути, як Потап за кадром коментує те, що відбувається. Він сказав російською мовою: "А око – діамант".

Потап повеселився з росіянами: відео з телеграму Беспалова

Сам Потап поки не прокоментував свій відпочинок у компанії росіян. Також невідомо, чи була разом з ним його дружина Настя Каменських.

Потап не вперше їде за кордон під час війни

  • Війна застала репера за кордоном, тож він там залишився на кілька місяців. Вперше Потап повернувся в Україну у вересні 2022 року. Якийсь час Олексій був у Києві, а потім знову виїхав за кордон. Фани припускали, що репер відсиджувався в Іспанії.
  • Сам артист пояснював, що він не сидів на місці, а їздив Європою та Америкою, де займався благодійними концертами, зборами на армію та допомогою для України. У травні репер знову повернувся на Батьківщину. Тоді він опублікував фото з Одеси.
  • Наприкінці жовтня Потап ще раз чкурнув за кордон. Його разом з Каменських помітили під час посадки на літак до Барселони. Репер підтвердив, що виїхав з України. Він заявив, що кілька днів буде в подорожі і обов'язково повернеться додому.
  • Після хвилі хейту артист видав неочікувану заяву. Потап наголосив, що готовий захищати Україну на фронті, якщо доведеться. За його словами, він призовний, тож підлягає під мобілізацію.