Прикра ситуація із викраденням собак Леді Гаги сталась ще наприкінці лютого. Тоді Раян Фішер вигулював собак артистки – Коджі та Густава, як група невідомих людей вистрелила в груди чоловіку та викрала тварин.

Читайте також Джастін Теру показав торс на обкладинці журналу з улюбленим собакою

Поліція знайшла винних

Днями затримали угрупування з 5 людей, які могли бути причетними до інциденту. За версією поліції, всі вони брали участь в нападі на помічника артистки, а також їх звинуватили в замаху на вбивство і пограбуванні.

Варто додати, що після викрадення собак одна жінка згодом повернула їх співачці, оскільки Гага обіцяла пів мільйона доларів винагороди. Але невідомо, чи зірка справді заплатила жінці кошти, яка так швидко повернула їй собак. Поліція деякий час припускала, що жінка не причетна до викрадення, але згодом з'ясувалось, що вона має стосунки із батьком одного із затриманих.

У поліції додали, що викрадення собак не було пов'язаним із самою Леді Гагою. Затримані не знали, що це улюбленці зірки, оскільки просто "полювали" на породу собак, адже вони є дуже дорогими.

Що відомо про викрадення собак Гаги?

  • Все сталось наприкінці лютого 2021 року. Помічник Гаги вигулював їх, коли група нападників скоїла замах на чоловіка та викрала собак.
  • Чоловік отримав чотири вогнепальні поранення у груди, але вижив. Раян Фішер тривалий час був у важкому стані.
  • Леді Гага весь цей час підтримувала чоловіка. До нього також прилетіли рідні, аби бути з ним у лікарні.
  • В той час через 2 дні після інциденту домашніх улюбленців повернули співачці.