На думку Поліни Нені, останні вісім років Тіна Кароль робить усе, щоб залишатися "єдиною зіркою" українського шоу-бізу, і намагається ліквідувати колег. Вона назвала її "головною народною артисткою", яка конкурує лише сама з собою. Журналістка переконана, що співачка веде свою війну навіть зараз, під час повномасштабного вторгнення Росії, замість того, щоб бути з артистами одним культурним фронтом.

Ще один скандал "Професійна коханка Шуфрича": колишня Остапчука "наїхала" на Горняк, але та різко відповіла

Поліна Неня "наїхала" на Тіну Кароль через Лободу

Відверто неприємно спостерігати всі ці спроби Тіни Кароль ліквідувати будь-яку популярну талановиту артистку в Україні. Дорогі колеги, з 2014 року в нас у країні одна народна улюблениця, а решта завжди недостатньо щирі, недостатньо українські, недостатньо гідні, хоч вони жодного разу не порушували закон України, продовжуючи співати, творити та сплачувати податки тут,
– обурилася Поліна Неня.

Вона вважає, що Кароль "сіє зерна розбрату всередині країни", піариться "за рахунок інших, значно популярніших імен". Тут Неня мала на увазі Світлану Лободу. Вона переконана, що на благодійних концертах для ЗСУ та збирала б щонайменше вп'ятеро більші суми.

"Влаштовується відвертий терор, закривається доступ до ЗМІ та концертних майданчиків… Ми дивуємося, як так зомбуються інші, але тут же зомбуємося самі", – написала Поліна Неня.

Як відреагувала Лобода

Ціную твою підтримку. Люблю та поважаю сміливих та розумних людей,
– відповіла Лобода Нені в коментарях.

Скриншот з інстаграму Поліни Нені