У новому сезоні "Танців з зірками" Олена Шоптенко стала головною хореографинею, відмовившись виходити на паркет як учасниця. З шістьма парами вона проводить кожен день і переживає за них як за себе. Аби не образити жодну з зірок, експартнерка Винника не стала називати імена тих, кому віддала б місця у фіналі.

Не пропустіть Пив просто в залі, – Гвоздьова розповіла, як MELOVIN готувався до "Танців з зірками"

Однак хореографиня припустила, що в трійці лідерів опиниться спортсменка, актор і представник шоу-бізнесу.

Мені здається, що у фіналі стовідсотково буде спортсменка, бо насправді це було б цікаво, актор і хтось з шоу-бізнесу,
– інтригуюче заявила Олена Шоптенко.

Так, під спортсменкою вона мала на увазі фехтувальницю Ольгу Харлан, яка танцює з харизматичним Дмитром Дікусаром. Фіналістом-актором може бути Артур Логай або Костянтин Войтенко, а от під визначення "хтось з шоу-бізнесу" підходять всі інші – MELOVIN, Олександра Заріцька та Дмитро Каднай.

33-річна Олена Шоптенко зізналась, що на власні очі бачить, як виснажилися всі учасники. Однак вона радить не розслаблятися й пропускати через себе всі постановки.

"Видно, що всі дуже втомлені – як фізично, так і морально. Зараз дуже важливо не зупинитися, а віддавати глядачеві енергію і зміст, який вони несуть. Бо поки ти танцюєш про щось, і людям подобається те, що ти несеш, доти ти цікавий, за тебе будуть голосувати", – зауважила головна хореографиня "Танців з зірками".

Учасники "Танців з зірками" / Фото з інстаграму продюсера Володимира Завадюка