У стосунках з Ксенією Мішиною автор студії "Квартал 95" Олександр Еллерт був активним у соціальних мережах. Шоу "Холостячка" принесло йому 300-тисячну аудиторію в інстаграмі, тож він добре заробляв на своїй популярності. Однак у новому році гуморист майже зник зі сторіс. Як з'ясувалось, усе через депресію.

Цікаво У сукні з малиновими квітами: Ксенія Мішина приголомшила вечірнім образом

Олександра Еллерта накрила депресія

"Усе одночасно звалилось на голову – особисті проблеми, попав на гроші", – розповів екскоханий Ксенії Мішиної.

Олександр Еллерт так хотів відволіктися від депресивних думок, що був готовий гайнути до США сам і надовго. Він навіть купив дорогезні квитки на літак, але його рейс скасували. Тому чоловік влип на пристойну суму й залишився вдома.

Було достатньо причин поїхати в Америку на невизначений термін, змінити атмосферу, покайфувати, але залишився в Києві. Все ок, живемо далі, кайфуємо тут,
– поділився Олександр Еллерт.

Олександр Еллерт / Фото з інстаграму екскоханого Ксенії Мішиної

Він не уточнив, чи пов'язана його депресія з розставанням з Ксенією Мішиною, але фани зробили висновки за нього. У мережі переконані, що Еллерт горює через те, що втратив акторку.

Не пропустіть Ксенія Мішина розповіла, про які стосунки мріє після розриву з Еллертом

Головне про розставання Ксенії Мішиної та Олександра Еллерта

  • У липні 2021 року Ксенія Мішина вперше заявила, що розійшлася з Олександром Еллертом через драматичні стосунки. Однак чоловік зробив усе, щоб повернути кохану.
  • Разом вони були до кінця жовтня, допоки акторка не розповіла про остаточний розрив. Вона зробила це публічно у своєму інстаграмі.
  • За кілька тижнів пара з "Холостячки" поставила крапку у стосункахвідписалась одне від одного в інстаграмі.
  • На початку грудня Ксенія Мішина вперше назвала причину розриву з Еллертомпостійний стрес. Вони робили боляче одне одному й не могли це розрулити.
  • У свіжому інтерв'ю зірка додала, що в стосунках з Еллертом "доходило до божевілля"були постійні гойдалки та безпідставні ревнощі. Вона нібито "пішла від повного безсилля щось змінити".