Чоловік розповів, що з моменту повномасштабного вторгнення Росії в Україну він та його дружина Тіна вмовляли її рідних виїхати з Маріуполя. Проте ті не хотіли, казали, що там менш-більш спокійно, лише "трішки галасливо".

Читайте також Знесло два поверхи, – дизайнерка Ельвіра Гасанова показала дім у Бучі, в який влучила ракета

Але коли розпочалась блокада Маріуполя та постійні обстріли міста, зв'язок із жінками зник на два тижні. Тарас і Тіна не знали, що з ними й чи живі вони. Аж раптом про них розповіла сусідка родичів, яка передала, що ті живуть у підвалі.

"Їхня сусідка знайшла зв'язок і сказала, що бабуся та Алла (мати Тіни) – живі, і вони сидять у підвалі весь час. Коли почали обстрілювати той підвал – вони зрозуміли, що треба йти ва-банк. Тому що є такий калібр снаряда, який під фундамент може зрівняти будинок із землею... І вони вирішили, що треба їхати. Побачили, що їхня машина лише один раз була зачеплена осколком – вони сіли і, дякувати Богу, виїхали з Маріуполя. Вони поїхали до Запоріжжя, Дніпро і потім доїхали до нас. Зараз ми всі у Києві", – розповів Цимбалюк.

За час перебування у Маріуполі жінки пережили і голод, і спрагу.

Розкручували батареї, пили воду звідти. Смоктали шматочок сала раз на три дні, щоб вижити... А у бабусі ще цукровий діабет досить серйозний. Це люди, яких війна, м'яко кажучи, дуже загартувала,
– каже Тарас.

Зараз бабусі будинок зруйнований, а в будинку тещі вже кілька разів жили російські окупанти.

Які ще родичі зірок пережили жахи у блокадному Маріуполі

  • Сестра та хвора мама ведучого Андрія Бєднякова місяць провели під обстрілами у місті. Але на початку квітня їм вдалось евакуюватись. Довгий час вони були не на зв'язку з Андрієм. Проте мама не витримала блокади через загострення хвороби – жінка померла, перебуваючи в комі. Її вивезли, бо не хотіли хоронити у подвір'ї будинку.
  • У блокадному Маріуполі також залишались тітка і брат Олексія Дурнєва. У квітні він повідомляв, що вже 10 днів не міг зв'язатись з рідними. Яка їхня доля зараз – невідомо.
  • Наталія Могилевська теж пережила гірку втрату – у Маріуполі помер її дядько, з яким вона провела дитинство. Чоловіка поховали в трояндах біля виноградника, оскільки іншої можливості немає.