Успішна реперка відмовилась від концертів у новорічну ніч, а натомість гайнула в Туреччину. Останню відпустку у 2021 році Alyona Alyona проведе у Стамбулі. Компанію їй складуть хлопець Денис і його батьки.

Читайте також Життя нічому не вчить, – Alyona Alyona обікрали в Києві

Alyona Alyona полетіла в Стамбул з хлопцем і його батьками

У четвер, 30 грудня, закохані вилетіли за кордон з батьками. Менш як місяць тому Alyona Alyona перестала приховувати бойфренда-блогера, тому тепер вони не переховуються, а відкрито з'являються на публіці.

У літаку пара сиділа поряд, а місця за ними дістались батькам Дениса. До слова, мама хлопця підкорила мережу напрочуд молодим виглядом.

"Стамбул, чекай", – лаконічно підписала Alyona Alyona.

Alyona Alyona з хлопцем і його батьками / Скриншот з відео

До слова, в ексклюзивному інтерв'ю 24 каналу реперка розповідала, що мріє зустріти Новий рік не в Україні. Вона планувала провести свята у Стамбулі, але не зізнавалась, що це буде не романтична, а сімейна подорож.

Хто з українських зірок зустріне Новий рік за кордоном

  • Монатік з дружиною і синами святкуватиме в Маямі, у новорічну ніч у нього запланований великий сольник.
  • Натомість Андрій Данилко буде в Дубаї. Він летить в ОАЕ не засмагати на пляжі, а працювати. За корпоратив йому обіцяють рекордний гонорар – 12 мільйонів рублів (майже 4,5 мільйона гривень)!
  • "Міс Україна 2016" Олександра Кучеренко заради Нового року з коханим Дмитром Комаровим полетіла на інший континент. Щоправда, не розсекречує, на який.