У новому інтерв'ю спадкоємиця найбільшої у світі мережі готелів Hilton розповіла про перстень, який отримала з нагоди заручин. Каблучка чи то з білого золота, чи то з платини та з діамантами вже встигла викликати шквал обговорення в мережі. Її вартість оцінюють у 2 мільйони доларів – 55 мільйонів гривень. Тепер про дорогоцінний перстень розповіла сама Періс Гілтон та показала його зблизька.

Варто знати Наречена Періс Гілтон зізналась, чи буде брати прізвище коханого після весілля

Періс Гілтон про каблучку за 2 мільйони доларів

Каблучку з діамантами наречений зірки Картер Реум розробив разом з Жаном Дуссе – прапраправнуком відомого французького ювеліра Луї Картьє. Як розповіла Періс Гілтон, під час створення унікального аксесуару майстри надихались її улюбленою кав'ярнею в Парижі La Palette. Відповідно, і назва каблучки символічна – The Paris. Світська левиця наголосила, що цей коштовний перстень має прекрасну історію кохання, а вона сама не може дочекатися, коли вони з бізнесменом офіційно стануть сім'єю.

У цій каблучці смарагдового огранювання помістилося 15 діамантів, а всередині є перша буква мого імені "Р" з сапфіром. Я просто одержима цією каблучкою,
– поділилась знаменитість.

Схоже, від каблучки Періс Гілтон дійсно в захваті, адже на її ютуб-каналі з'явилося відео, присвячене аксесуару. Вона показала, як ретельно ювеліри вручну створювали ескіз персня та висвітлювали складні деталі.


Періс Гілтон показала каблучку / Скриншот з відео

Нагадаємо, закохані заручилися 13 лютого, коли Періс Гілтон святкувала 40-річчя на приватному острові в колі найближчих. Зірка готова створити сім'ю з Картером Реумом після однорічного роману. Вперше вони з'явились разом на вечірці кінопремії Золотий глобус 2020 й відтоді не приховують свої стосунків. Нещодавно світська левиця оголосила, що готова стати матір'ю близнюків завдяки штучному заплідненню, а батьком дітей буде Картер Реум.