Як відбулось освідчення Періс Гілтон

Щаслива світська левиця Періс Гілтон заручилась із коханим у її 40-й день народження – 17 лютого. Вона зізналась, що давно чекала на цю подію, втім, коли це сталось, вона була вражена та шокована.

Варто побачити Періс Гілтон заручилась із бойфрендом Картером Руемом: чарівні фото біля океану

Для освідчення Картер ретельно підготувався: він запросив її на романтичне побачення на пляжі, де був будиночок, прикрашений квітами. В потрібний момент він опустився на одне коліно та попросив Періс заміж. Вона відповіла згодою.

Я просто почала тремтіти і плакати, тому що була така схвильована, так щаслива,
– поділилась Гілтон.

Чи візьме Періс Гілтон прізвище чоловіка?

Незважаючи на знамените прізвище своєї сім'ї, Періс планує зробити подвійне прізвище – зробивши приємно і чоловіку, і не втративши власне. Відтак, вона буде Періс Гілтон-Реум. Щодо спільних дітей, то пара планує їх завести після весілля. Нещодавно вона зізнавалась, що готується стати матір'ю завдяки штучному заплідненню.

Що відомо про стосунки пари?

Бізнесмен та письменник познайомився із акторкою ще 15 років тому. Однак їхнє знайомство не призвело до стосунків. Вже згодом, на початку 2020 року, стало відомо про роман зірок. Періс і Картер з'явилися разом на світській події. Вони почали зустрічатись у 2019-му. Періс Гілтон і Картер Реум зустрічаються більше року. За рік до їхніх стосунків Періс розірвала заручини із Крісом Зілкою.