Світська левиця Періс Гілтон ретельно готувалась до весілля. Напередодні святкування вона провела репетицію.

До слова Сестра Періс Гілтон стане мамою втретє

Репетиція весілля Періс Гілтон

На репетицію Періс Гілтон одягнула повсякденну бежеву сукню з білим принтом, однак приміряла фату та білосніжні босоніжки. Вона запросила й рідних, які брали участь у зворушливій церемонії.

Попри те, що це була лиш репетиція великого весілля, вона не була позбавлена романтичності та зворушливості, а тому підкорила мережу.

Напередодні почалася наша вічність. Мені сподобалася наша генеральна репетиція з членами нашої родини. Я дуже вдячна за те, що моя родина зібралася разом, щоб розділити цей момент перед нашим великим днем,
– поділилась Гілтон.

Репетиція весілля Періс Гілтон / Фото з інстаграму Періс Гілтон

Що відомо про весілля Періс Гілтон

  • Періс Гілтон та Картер Реум зіграли весілля 11 листопада, у маєтку покійного дідуся моделі, в районі Бель Ейр, у Лос-Анджелесі. Для першого дня торжества світська левиця змінила чотири сукні – дві від Oscar de la Renta та по одній від Galia Lahav і Pamella Roland.
  • На весілля було запрошено зіркових гостей – Кім Кардашян, Емма Робертс, Ніколь Річі, Бебі Рекса, Ешлі Бенсон та Демі Ловато.
  • На другий день святкування новоспечене подружжя відправилось на пірс у Санта-Моніці. Неонова вечірка-карнавал запам'яталась усім гостям. Для неї Періс Гілтон приміряла образ total pink.