Конкурс "Міс Україна" організатори проводять ще з 1991 року. Під час цьогорічної підготовки до конкурсу, керівники шоу обирали серед кілька тисяч анкет дівчат. Окрім цього, кастинги проходили у Львові, Одесі, Харкові та Києві. Однак найбільше "зачепила" журі конкурсантка Олександра Яремчук.

Цікаво Олександра Яремчук виборола корону і стала переможницею "Міс Україна" 2021: біографія красуні

Олександра Яремчук перемогла на конкурсі "Міс Україна" 2021

30 фінальний конкурс краси відбувся у Києві, 21 жовтня. Ювілейний захід пройшов у Палаці "Україна". Зірковими гостями, що виступали на сцені, стали Тіна Кароль, Монатік, Надя Дорофєєва, Артем Пивоваров, гурти Go_A, KAZKA, Kadnay та багато інших.

Переможниця отримала дорогоцінну корону вартістю 3 мільйони доларів, яку для конкурсу виготовив ювелір Джейкоб Арабо. На головній прикрасі з білого золота з дорогоцінними каменями – 27 сапфірів та 1250 діамантів.

Дивіться також Олександра Яремчук перемогла на "Міс Україна" 2021: які фото публікує дівчина

Вели конкурс краси співак Володимир Дантес, актор Тарас Цимбалюк, Тимур Мірошниченко та хореограф Влад Яма.

Цікаво, що цього року умови конкурсу змінилися та стали більш жорсткими. Учасниці повинні не мати татуювань, збільшених губ, імплантів, нарощеного волосся й не надавати ескорт-послуг. Через ці зміни організаторам було важко знайти учасниць.

Що відомо про переможницю

  • 22-річна Олександра Яремчук – родом з Вінницької області. Зараз вона проживає в Києві.
  • У дитинстві Олександра мріяла про професію акторки та перукарки. Однак здобула вищу освіту за спеціальністю "Менеджмент бізнес організації" у Київському економічному університеті.
  • Дівчина 10 років в Україні та за кордоном професійно займалася танцями. Серед її хобі – психологія та спорт.
  • Олександра Кучеренко стверджує, що ніколи не вдавалась до ін'єкції краси, та навіть не планує робити такі процедури щонайменше 5 років.


Олександра Яремчук / Фото з інстаграму дівчини