Конкурс "Міс Україна" проводять щороку. Організатори шоу мають за мету звернути світову увагу на українських красунь і популяризувати культуру України. Саме тому, окрім зовнішніх даних журі звертає увагу на соціальну діяльність дівчат, їх хобі та освіченість.

Читайте також "Міс Україна" 2021: хто переміг у грандіозному конкурсі краси

Біографія переможниці "Міс Україна" 2021 Олександри Яремчук

Переможниця "Міс Україна" 2021 Олександра Яремчук живе у Києві, хоч народилась у Вінницькій області. Їй 22 роки. У дитинстві вона мріяла стати акторкою та перукаркою, але закінчила Київський економічний університет за спеціальністю "Менеджмент бізнес організації". За професією красуня не працює.

Близько 10 років Олександра професійно займалася танцями: як в Україні, так і за її межами. Зараз вона захоплюється психологією та спортом, зокрема тенісом.

"Міс Україна" 2021 Олександра Яремчук у спортзалі / Фото з інстаграму дівчини

Цікаво Олександра Яремчук перемогла на "Міс Україна" 2021: які фото публікує дівчина

Володарка титулу "Міс Україна" 2021 веде активний спосіб життя. Вона багато подорожує. За свої 22 роки красуня встигла побувати в Парижі, Барселоні, Валенсії, Римі, Стамбулі, Туреччині, Дубаї та інших курортах.

"Міс Україна" 2021 Олександра Яремчук у Парижі / Фото з інстаграму дівчини

"Міс Україна" 2021 Олександра Яремчук у Римі / Фото з інстаграму дівчини

У людях Олександра Яремчук цінує чесність, відданість, вихованість, щирість і любов до тварин. Її надихають подорожі, історії успішних людей, книги та музика.

22-річна Олександра Яремчук уже мріє про сім'ю, двох дітей, собак і кота.