Цьогоріч конкурс "Міс Україна" відбувається за підтримки американських партнерів, які посилили вимоги до претенденток на титул головної красуні. Організаторам важко знайти 25 учасниць, які б відповідали новим правилам.

До теми Продовжувати боротьбу: як змінилось життя минулої Міс України Вероніки Дідусенко після скандалу

Раніше за головну корону змагалися неодружені дівчата віком від 17 до 26 років і зростом не менше 168 сантиметрів. Американці ж вимагають, щоб конкурсантки:

  • не мали татуювань;
  • не збільшували губи;
  • не мали імплантів;
  • не нарощували волосся;
  • не надавали ескорт-послуги.

На диво, найважче знайти дівчат, які б відповідали останньому критерію. Аби учасниці не заплямували репутацію конкурсу, організатори ретельно перевіряють, чи не пов'язані вони з ескортом – моніторять соцмережі та засипають навідними питаннями.

"Ми запитуємо про інтелектуальні та моральні цінності. Якщо вона запитує про вартість участі, про фінансові перспективи, які дасть перемога, то це зовсім інше", – ділиться директорка "Міс Україна" Вероніка Щипцова.

Нагадаємо, на "Міс Всесвіт-2020" в Маямі Україну представляла Єлизавета Ястремська. На жаль, українка не увійшла до числа 21 найкращої конкурсантки, однак вразила публіку харизматичністю.