Переможниця першого сезону "Холостяка" Олександра Шульгіна у шоу випередила Яну Соломко, яка була фіналісткою. Зараз Саша живе у США, а Яна поїхала в Росію, де знімає пропагандистські кліпи.

Дивіться також Почуття досі живуть, – Григорій Решетнік висловився про конфлікт між Топольським та Лозовицькою

Олександра Шульгіна про зрадницю Соломко

За словами Олександри, Яна здавалась у шоу тихою та скромною дівчиною з села, але насправді все було не так. На той час вона перемогла у музичному проєкті "Шанс" та їздила в Америку з Кондратюком. "Але так її представили. А мене представили навпаки – мажоркою, дитиною з золотою ложкою в роті. Вона вміє за себе постояти, цього ніколи не показували. Але вона така – пальця до рота не клади. Цього не показували в шоу".

Окрім того, всі дівчата помітили, що вона потрапила на проєкт іншими шляхами. Шульгіна вважає, що хтось допоміг їй потрапити у шоу та проходити якомога далі.

Всі дівчата відчували і бачили, що вона на проєкт потрапила якось без кастингу. Її ніхто не бачив на кастингу, вона не проходила жодні тести, аналізи. Нас перевіряли на гінекологічні захворювання, на туберкульоз. Ми групкою ходили, тому я бачила, хто буде у проєкті. Починається шоу, перша вечірка. Заходить Яна. А ми всі такі: "А хто ця дівчина, ми її ніколи не бачили",
– згадала Олександра.

"В неї завжди був такий образ, такий гарний, їй завжди робили найкращі побачення, завжди найкраще одягали. Тому ми бачили, що вона в пріоритеті. Я завжди знала, що її туди запхав чи Кондратюк, чи хто. Вона там по зв'язках. Не така вона бідна, як її намагалися показати. І потрапила вона до фіналу – це не було ані для кого новиною. Всі дівчата бачили, що до неї зовсім інше ставлення. І вона така, ніби була впевнена, що в неї все на мазі", – додала переможниця проєкту.

Саша Шульгіна додала, що організатори проєкту тоді наполягали, щоб Макс Чмерковський обрав переможницею саме Яну. Адже редактори намагалися відтворити у першому сезоні казку про Попелюшку. Але "Холостяк" зробив свій вибір.

Інтерв'ю із Сашею Шульгіною: дивіться відео онлайн

Як Яна Соломко стала зрадницею

  • Яна Соломко відома українцям з шоу "Холостяк" і "Шанс", також вона була учасницею гурту Real O. Вона переїхала в Росію та перейменувалася в SOYANA, а після початку вторгнення продовжила робити там кар'єру.
  • У липні минулого року зрадниця вистелялась перед російською публікою на музичному фестивалі в Москві. Згодом її підібрав Юрій Бардаш, тож тепер вони удвох підтакують окупантам. У Яни вийшов цинічний кліп про те, як вона бажає вбивцям українців повернутись додому з перемогою.