У США Олександра Шульгіна переїхала після реаліті-шоу "Холостяк", яке знімали 2011 року, і досягла там успіху як мотиваційна ораторка. Від нареченого, який займається нерухомістю, вона народила доньку, а менш як через рік після пологів – знову при надії.

Читайте також Під російський трек і з нареченим колишньої: Дмитро Ступка зганьбився в день народження доньки

Олександра Шульгіна з "Холостяка" вагітна вдруге

Наше кохання потроїлося! Супермен і я чекаємо ще одну зірочку. А Анжелішка братика чи сестричку. Ми вже знаємо стать дитини, і я обов'язково скоро з вами поділюся. Але все поступово,
– зворушила Олександра Шульгіна.

"Дякую заздалегідь за ваші теплі слова! Знаю, що ви радієте нашому щастю разом з нами. Ох, а я пишу цей пост і плачу. Рівень моєї чутливості знову зашкалює", – додала переможниця "Холостяка".

Олександра Шульгіна з "Холостяка" вагітна вдруге / Фото з інстаграму мотиваційної ораторки

Цікаво, що з другою вагітністю її привітали зіркові друзі з України – Даша Квіткова, яка перемогла в 9 сезоні "Холостяка", співачка Міка Ньютон, ведуча Анна Олицька, з якою Шульгіна записала "найвідвертіше інтерв'ю за 35 років".

  • До речі, з Максимом Чмерковським, який освідчився їй у фіналі "Холостяка", Олександра Шульгіна живе поряд. Вона переїхала в Лос-Анджелес до коханого, ім'я якого не розсекречує, і навіть бачила танцівника, але підійти не наважилася.