Спочатку Яна Соломко брала участь у "Шансі", 2011 року піарилася на "Холостяку" з Максом Чмерковським, згодом співала в гурті Real O та під крилом Юрія Нікітіна. Очевидно, підкорити український шоу-біз дівчині не вдалося, тож вона перейменувалася в SOYANA й взялася пробивати дорогу в російський. Від кар'єри в країні-агресорці Соломко не відмовилася навіть попри повномасштабну війну.

Читайте про ще одну заробітчанку Таїсія Повалій вистелилася перед білорусами, а війну в Україні назвала "складними часами"

Як Яна Соломко зганьбилася в Москві

На відкритому майданчику Дизайн Заводу в Москві Яна Соломко заспівала кілька своїх пісень і вистелилася перед російською публікою. Українка заявила, що "дуже приємно" виступати для народу, який нищить її Батьківщину.

Приємно з вами познайомитися. Мене звати SOYANA. Мені дуже приємно бути сьогодні тут разом з вами. Дякую вам величезне,
– видала Яна Соломко зі сцени.

Цікаво, що "порадіти" за Яну Соломку користувачі з України не можуть, адже вона обмежила їм доступ до свого інстаграму. Схоже, українська публіка дівчину більше не цікавить, вона націлена на аудиторію з країни-агресорки. Про це свідчать навіть російські номери директора та піарниці в шапці її профілю.

Скриншот з інстаграму Яни Соломко

Однак достукатися до Соломко деяким українцям таки вдалося:

  • "Це називається вперед по трупах. Зрадниця. Саме Україна тебе зробила популярною. А як же твоє "давай народну" і заспівала "Вербову дощечку". Фу, аж бридко";
  • "Який жах. Поки земляків щоденно вбивають російські ракети такі недозірки співають для окупантів. Прощення вам немає";
  • "В Україні не признали, бо тут конкуренція, а там нема з ким. Всяке сміття звідси їде, туди їм дорога";
  • "Ганьба! Дівчино, ви не гідні свого прізвища. Змініть його, майте повагу до пращурів, не ганьбіть";
  • "Вона ротом заробляє і їсть, там мозок, серце і душа відсутні. Забрати громадянство України";
  • "Зрадниця! Продажна повія! Сором тобі. Ніколи не повертайся";
  • "Гроші не пахнуть? Сором, зрадниця";
  • "Продажна тварюка";
  • "Вітаю, ти дісталась дна".

Що Яна Соломко казала про війну?

"Нема слів. По всій Україні оголошено воєнний стан. У Києві вся наша родина. Молимося за вас. Ні війні! Мир усім", – написала співачка російською мовою 24 лютого й після цього затихла на майже п'ять місяців. Наступний її допис був 19 липня про виступ на Summer Sound у Москві.