В італійському Турині відгриміло Євробачення-2022. 14 травня кожен учасник якнайкраще представив свою країну. Однак перемогу здобули лише одні – Kalush Orchestra від України!

Дивіться також Переможець Євробачення-2022: біографія Kalush Orchestra ВІДЕОФОТО

Хто переміг на Євробаченні-2022

Українські музиканти підкорили публіку Євробачення промовистою постановкою, ідеальною піснею та енергетикою. Вони отримали 631 бал від суддів та глядачів. Попри війну, що триває в країні, співаки не розслабились та показали усьому світові свою міць.

Важливо зазначити, що Kalush Orchestra впевнено увійшли в історію Євробачення. Українці зайняли друге місце за кількістю отриманих голосів за всі роки існування музичного конкурсу. Вони поступились лише Сальвадору Собралу, який у 2017 році отримав 758 балів.

За традицією, Kalush Orchestra вийшли на сцену та ще раз заспівали Stefania для шанувальників та публіки.

Євробачення-2022 – виступ переможця: дивіться відео онлайн

Друге місце отримала Велика Британія – співак Сем Райдер з 466 балами. "Бронзу" отримала Chanel, кількість її балів – 459.

До теми Євробачення-2022: результати голосування у фіналі конкурсу

Євробачення-2022: головне

  • У 2021 році на Євробаченні перемогу здобули італійці Måneskin, тому у 2022 році музикантів прийняла в себе країна-переможець.
  • 10 травня у Турині пройшов перший півфінал конкурсу – за путівку до великого фіналу поборолись 17 музикантів з різних країн.
  • 12 травня у другому півфіналі виступили ще 18 учасників. Загалом 40 країн цього року боролось за перемогу у міжнародному пісенному конкурсі.
  • 10 найкращих колективів, співаків і співачок з першого та другого півфіналів зустрілись сьогодні, 14 травня. До них приєднались ще представники ще 5 країн-засновниць, які завжди автоматично проходять до великого фіналу – Велика Британія, Італія, Німеччина, Франція та Іспанія.
  • Ставки букмекерів підтвердилися щодо фіналу Євробачення-2022. Нагадаємо, що станом на 13 травня в України було 60% шансів на перемогу. Хоч друге місце стабільно втримували італійці – чоловічий дует виконавців Mahmood&BLANCO з піснею "Brividi", після першого півфіналу ставки на них опустилися. Друге місце пророкували Великій Британії – від них виступив Sam Ryder із піснею "Space Man". Третє місце було закріплене за Швецією.