Вже відбулись два півфінали Євробачення, де визначились 25 фіналістів конкурсу. По 10 з кожного півфіналу пройшли завдяки голосуванню журі та глядачів, а ще 5 автоматично потрапили у фінал як країни-засновниці конкурсу.

Важливо Україна перемогла на Євробаченні-2022

Україну спочатку повинна була представляти Alina Pash, якій пророкували друге місце на конкурсі, але після скандалу з поїздками у Крим та Росію її замінили на гурт Kalush Orchestra. Вони виступатимуть з піснею "Stefania". З початком російсько-української війни 24 лютого наші шанси на перше місце різко "стрибнули" вгору.

Хто має шанс перемогти на Євробаченні-2022

Після підривної перемоги італійського гурту Måneskin з піснею "Zitti e buoni" букмекери вірять, що у цьому році перемогу отримає Україна. Спочатку нам пророкували 34% перемоги, згодом 42, 45 і 49%, а станом на 13 травня – усі 60% на перемогу у конкурсі!

Друге місце стабільно втримували італійці – країну представлятиме чоловічий дует виконавців Mahmood&BLANCO з піснею "Brividi", але після другого півфіналу ставки на них опустили на четверте місце – з 15% до 6. Друге місце наразі закріплене за Великою Британією – від них виступатиме Сем Райдер із піснею "Space Man", йому пророкують 11% перемоги. А третє має шанс завоювати співачка зі Швеції Корнелія Джейкобс з піснею "Hold Me Closer".


Прогнози букмекерів на Євробачення 2022 / Скриншот з офіційного сайту Євробачення

Топову десятку країн доповнили Іспанія, Польща, Греція, Сербія, Норвегія, Нідерланди та Молдова. Загалом у конкурсі взяло участь 40 країн. Останнє місце у букмекерській таблиці зараз прогнозують Німеччині. Через війну в Україні Росію усунули від конкурсу у 2022 році.

Читайте також Kalush Orchestra зі сцени Євробачення-2022 закликав врятувати бійців "Азовсталі"

Прогнози Favbet

За версією надійного букмекера FAVBET, український гурт Kalush Orchestra вважається головним фаворитом конкурсу. Коефіцієнт на перемогу України становить 1.30. Натомість коефіцієнт на те, що нагорода таки вислизне українцям з рук – 3.40.

Найзапеклішим конкурентом хлопців з Калуша може стати британський музикант Сем Райдер – на його підсумковий тріумф приймають ставки з коефіцієнтом 7.00. А замикає трійку фаворитів шведська співачка Корнелія Джейкобс – коефіцієнт 10:00.


Ставки FAVBET на Євробачення-2022 / Скриншот з сайту

Крім цього, FAVBET надає можливість робити спеціальні ставки, зокрема на кількість балів деяких країн. Отже, можливий результат, за яким Україна набере менше 349.5 пунктів оцінюється коефіцієнтом 7.50, тоді як понад 758,5 очок – 3.50. А ось на потенційне фіаско Великої Британії (0 балів) можна поставити з коефіцієнтом 50.00.

Нагадаємо, що 66-й міжнародний пісенний конкурс Євробачення-2022 відбувається в італійському місті Турин на олімпійській арені PalaOlimpico. Вже відбулись перший і другий півфінали конкурсу, наразі меломани очікують фінал конкурсу. Там вони дізнаються, хто отримає перемогу за оцінками журі та глядачів.

Дати Євробачення-2022:

  • Перший півфінал – 10 травня;
  • Другий півфінал – 12 травня;
  • Фінал – 14 травня.