Після українського гурту Kalush Orchestra для Євробачення-2022 стала знаменитою у всьому світі. Stefania підкорила навіть переможця музичного конкурсу Євробачення у 2009 році.

Дивіться також Kalush Orchestra та інші зірки Євробачення: оголосили порядок усіх виступів у фіналі

Олександр Рибак заграв Stefania

Норвезький музикант Олександр Рибак підтримав Kalush Orchestra. Він висловив захоплення піснею українського колективу. Тож він заграв мелодію Stefania на скрипці. Під відео артист запитав у шанувальників, чи виграють Kalush Orchestra на цьогорічному Євробаченні.

Олександр Рибак заграв хіт Kalush Orchestra: відео

Хто ще переспівував Stefania

  • Одразу 13 учасників Євробачення-2022 виконали пісню на бірюзовій доріжці, хоч і не знали усіх слів. Представники Ірландії, Естонії, Північної Македонії, Ісландії, Азербайджану, Литви, Швейцарії, Нідерландів, Польщі, Швеції, Великої Британії, Німеччини та Франції зізнавались, що їм дуже сподобалась пісня.
  • Представники Фінляндії, рок-гурт The Rasmus заспівав у дуеті разом з українським колективом. Лідер групи Лаурі Ілонен зізнавався, що відчуває певну схожість між музикантами. Співак висловив надію, що саме Україна переможе на цьогорічному конкурсі.
  • Згодом з юнаками з Kalush Orchestra в дуеті заспівали представники Франції Alvan & Ahez. До речі, на Eurovision Village учасники гурту одягли рожеві панами, як в Олега Псюка.

Нагадаємо, грандіозний фінал Євробачення-2022 відбудеться завтра, 14 травня. Представники 25 країн зустрінуться на одній сцені. Букмекери ставлять на перемогу українців Kalush Orchestra. Друге місце може забрати учасник від Великої Британії – його шанси значно зросли. Італійці Махмуд і Бланко можуть взяти бронзу – третє місце.