Він поділився, що у його плейлисті є Shumei та Андрій Кравченко. Крім того, виконавець зізнався, з ким з артистів, хотів би записати дует.

Вас також може зацікавити Неможливо щоб все було гладко, – Зібров чесно сказав, у чому секрет успішного шлюбу

Павло Зібров зізнався, кого з українських співаків слухає

З'ясувалось, що артист слухає кількох виконавців – Shumei та Андрія Кравченка. У першого співака, за словами Павла Зіброва, цікавий тембр та гарні пісні, в другого також хороший голос та сучасний репертуар.

Мені подобається Shumei, в нового дуже цікавий тембр голосу, впізнаваний, гарні пісні, талановитий хлопець, пробивний, без хайпу, тим і подобається. Також з нових імен – це Андрій Кравченко, талановитий співак, нове обличчя, класний сучасний репертуар, гарний голос, з яким ми записали дует "Душі Криниця",
– поділився артист.

Павло Зібров
Павло Зібров / Фото з інстаграму співака

З ким з молодих артистів Павло Зібров хотів би записати дует

Як розповів співак, в українському шоубізі зараз є дуже багато талановитих співаків, з якими можна було б співпрацювати.

"Поки що в планах випусти ще один ремікс з KOLABA, а там будемо бачити, багато талановитих артистів, поки точно не можу сказати. Наразі готуємо цікавий різдвяний проєкт, де залучено як молоде, так і старше покоління, буде цікаво", – розповів співак.

Кого слухають українські зірки

  • Макс Барських розповів, що слухає KOLA, YAKTAK і Cheev.
  • Телеведучий Нікіта Добринін назвав молодих виконавців, які творять сучасну музичну історію. Він вважає, що це KOLA та ENLEO.
  • Лідер гурту "Друга ріка" Валерій Харчишин поділився, що йому подобається гурт "Циферблат" та репер OTOY.