Танцівниця Ілона Гвоздьова поділилась з шанувальниками радісною новиною. Вона з дітьми й мамою отримала можливість тимчасового перебування в одній з італійських сімей.

Зверніть увагу Я не втік, – Анатолій Анатоліч, який з дружиною і дітьми виїхав у Францію, відповів на хейт

Ілона Гвоздьова знайшла прихисток в Італії

Танцівниця розповіла, що їй допомогла дівчина з Італії. Зірка зареєструвалась на сайті Refugees Welcome – там сім'ї пропонують безкоштовний прихисток для українців. Ілона Гвоздьова обрала собі сім'ю, яка найбільше підходила за умовами, регіоном.


Ілону Гвоздьову прихистили в Італії / Фото з інстаграму зірки

Після цього зірка приїхала на співбесіду та огляд помешкання. Так вона й отримала можливість проживання в Італії.

Сьогодні мій день нарешті перетворився на свято, бо ми отримали тимчасове перебування у прекрасній італійській сім'ї Джанфранко і Джі-Джі. І знаєте, сьогодні я зрозуміла що гарні люди завжди знаходять своїх людей по духу, я не тільки знайшла сім'ю, а ще й знайшла тренера по Zumba, Джі-Джі викладає танці, уявляєте – це доля,
– розповіла Ілона Гвоздьова.


Ілону Гвоздьову прихистили в Італії / Фото з інстаграму зірки


Ілону Гвоздьову прихистили в Італії / Фото з інстаграму зірки

Шлях Ілони Гвоздьової з України до Риму

  • На 8 день повномасштабної війни російські окупанти розбомбили будинок хореографині поблизу Києва. Сім'я зірки залишилась у безпеці, вони перебували на Вінниччині.
  • Згодом Ілона Гвоздьова вирішила вивезти дітей і маму за кордон. Спершу вони доїхали на захід України, а звідти приїхали до Італії.
  • У Римі танцівницю прийняли тепло, хоч вона й почувалась чужою. Тепер вона шукає роботу, щоб допомагати Україні.