Переможниця "Танців з зірками" обрала Італію, бо в Римі живе рідня її чоловіка. Зараз вони та інші волонтери допомагають Гвоздьовій та її мамі з оформленням тимчасового захисту, українки принципово не хочуть бути біженками.

Читайте також Ілона Гвоздьова, якій розбомбили будинок під Києвом, вивезла дітей на Закарпаття

Ілона Гвоздьова про дорогу до Рима

Танцівниця зізналася, що все життя мріяла побачити Рим, але ніколи не думала, що тікатиме туди від війни в Україні. Без коханого чоловіка і з двома малими дітьми на руках – 6-річною донькою Валерією та 1,5-річним сином Домініком.

Я пережила 3 дні пекельної виснажливої дороги, понад 1 600 кілометрів, без нормального сну, їжі та з постійним відчуттям тривоги, смутку, болю в серці, зі сльозами в очах,
– розповіла Ілона Гвоздьова.

Для тих, хто цікавився, вона також додала, що дорога з Чопу до Риму на авто обійшлась у 7 890 гривень. Це з платними дорогами, але без ночівлі.

Як в Італії приймають українців

Італійці дуже тепло та ввічливо прийняли нас. Вони зробили нам тести на COVID-19, роздавали діткам смаколики, допомагали оформляти документи, надали медичне страхування та намагаються знайти нашій сім'ї житло,
– розповіла танцівниця.

Ілона Гвоздьова дуже вдячна Італії за теплу зустріч, але мріє повернутися додому якомога швидше. "Наразі мої діти в безпеці, але тут ми все одно чужі", – наголосила вона.

Ілона Гвоздьова в Римі з мамою і дітьми: фото

Для перегляду всіх фото гортайте вправо

На відміну від Ілони Гвоздьової, блогерка Раміна незадоволена тим, як її з мамою і сестрою зустріли в Європі. На парковці на дівчину "наїхали" та показали, що європейці не раді біженцям з України.

Читайте також Гвоздьова, Кондратюк: зірки, чиї будинки знищили окупанти

Повний текст публікації Ілони Гвоздьової:

Вікно в Європу, кажете… Але якою ціною?!

Усе життя я мріяла побачити Рим, але ніколи не думала, що побачу його за таких обставин, що буду вимушена покинути Україну, залишити чоловіка й вивозитиму дітей в безпечне місце від війни, яку почала Росія й веде жорстокі бойові дії проти моєї країни та мирного населення вже 26 діб.

Я пережила 3 дні пекельної виснажливої дороги, понад 1 600 кілометрів, без нормального сну, їжі та з постійним відчуттям тривоги, смутку, болю в серці, зі сльозами в очах.

Наразі мої діти в безпеці, але тут ми все одно чужі. Авжеж, італійці дуже тепло та ввічливо прийняли нас. Сьогодні вони зробили нам тести на COVID-19, роздавали всім діткам смаколики, допомагали оформляти документи, надали медичне страхування та наразі намагаються знайти нашій сім`ї житло. Я безмежно вдячна Італії за прихист.

Вірю в нашу перемогу, нашого президента, наші ЗСУ та мрію повернутися якомога швидше, щоб відбудовувати свою країну.