Так, ведуча запитала, хто на думку Ольги, більший аб'юзер – шоумен Остапчук чи співак Позитив. З'ясувалось, що з останнім співачка ніколи раніше не спілкувалась, а от Володимир, за її словами, на роботі поводився "дуже толерантно і кльово".

Не пропустіть "Зламала систему": Володимир Остапчук показав дорогий подарунок від своєї коханої

Оля Цибульська висловилась про Остапчука

Я ніколи не спілкувалася з Позитивом, але на роботі Остапчук, до речі, дуже толерантно і кльово поводився,
– поділилася артистка.

Водночас Валерія поцікавилася думкою Олі щодо нещодавнього скандалу, який розгорівся через висловлювання Остапчука, Позитива та Буше. Виконавиця зазначила, що за такі слова вона б "погодила їм все".

Як інші українські зірки ставляться до Остапчука

Влітку ведучий Володимир Остапчук, співак Позитив та блогер Богдан Буше оскандалилися. На них вилилась значна хвиля хейту після нового випуску шоу Остапчука, де шоумени обговорили жінок та свої вподобання. Найбільше користувачів обурили висловлювання чоловіків про жіночу депіляцію. Вони сказали, що жінка не може бути 10 з 10, якщо не голить ноги. За це їх засудила Маша Єфросиніна, Дантес, переможниця "Холостяка-12" Катя Лозовицька, Alyona Alyona та багато інших українських зірок.

Володимир Шумко заявив, що не поважає Остапчука через ставлення до першої дружини Олени. Водночас комік вважає, що зараз його колега змінився на краще, тож дає йому другий шанс: "Мені здається, він останнім часом змінився. Думаю, що він переоцінив багато чого, думку змінив щодо своєї першої дружини та всього того, що він робив. Ми з ним дуже давно знайомі, ще з міста Умань, до Києва".