Схоже, Остапчук не очікував, що отримає від Катерини Полтавської новий айфон. Його такий подарунок здивував. Нагадаємо, що шоумен старший за свою кохану на 16 років, їй у червні виповнилося 23 роки.

Не пропустіть Давно хотів спробувати: Маша Єфросиніна здивувала подарунком для сина на день народження

Катерина не стала чекати ранку і привітала коханого о 12 ночі. На цей день дівчина зняла номер у готелі, де на нього чекали святкові кульки та торт.


Полтавська підготувала Остапчуку сюрприз / Скриншот з його інстаграм-сторіс

"Ого! Катя зробила мені сюрприз і вкрала з "дому" в готель на декілька днів. Оце так початок дня народження!" – написав Володимир.

Цікаво, що Полтавська цікаво оформила святковий торт для Остапчука. На ньому було написано: "Бля, 39".


Полтавська привітала Остапчука / Скриншот з його інстаграм-сторіс

Але найбільше Володимира Остапчука здивував презент від коханої. Катерина Полтавська подарувала коханому новенький 14-ий IPhone.

Подарунок від Каті… Мені здається, система зламалася,
– пожартував шоумен.


Полтавська подарувала айфон Остапчуку / Скриншот з його інстаграм-сторіс

Які стосунки в Остапчука з Полтавською: коротко

  • Володимир Остапчук понад півроку приховував свій роман. Лише у квітні ведучий офіційно підтвердив стосунки з 23-річною Катериною Полтавською. Пара разом з жовтня 2022 року, тобто майже рік.
  • Дівчина раніше розповідала, що познайомилася з шоуменом у соцмережі і вже після другого побачення пара з’їхалася. Вони живуть на орендованій квартирі. Проте пара почала облаштовувати будинок, який шоумен придбав у шлюбі з Христиною Горняк, хоча вони досі його не поділили.
  • Остапчук старший за Катерину на 16 років. Батьки Полтавської спокійно відреагували на це та знайшли спільну мову. Володимир також познайомив своїх батьків з коханою. Вони часто їздять до них в Умань.