Актор "Жіночого кварталу" й ведучий Володимир Шумко родом з Умані, де народився й Володимир Остапчук. Тож колеги були знайомими ще задовго до популярності.

Дивіться також Молода кохана Володимира Остапчука зізналася, чим їй подобається ведучий

Володимир Шумко висловився про Остапчука

Актор зізнався, що погано ставиться до Володимира Остапчука через сварки з першою дружиною, Оленою Войченко. Хоч Володимиру не вдалося сказати шоумену свою думку особисто на одному з шоу.

До кого я погано ставлюся, так це до Остапчука. Мені не подобалося, як себе вів останнім часом Остапчук стосовно своєї родини, своєї першої дружини. Я знаю конкретну ситуацію, знаю його першу дружину Олену. І мені дуже не подобалося, як він себе вів.

Водночас Шумко вважає, що зараз його колега змінився на краще, тож дає йому другий шанс: "Мені здається, він останнім часом змінився. Думаю, що він переоцінив багато чого, думку змінив щодо своєї першої дружини та всього того, що він робив. Ми з ним дуже давно знайомі, ще з міста Умань, до Києва".

Подкаст "Формула Волошина": дивіться відео онлайн

Остапчук казав, що зробив висновки

Володимир Остапчук та Олена Войченко довгий час перебували у публічному конфлікті. Він знову розгорівся, коли почалось повномасштабне вторгнення. Та на початку року телеведучий зізнався, що наробив чимало дурниць, за що йому дуже шкода.

Згодом шоумен згадував поїздку в Канаду до дітей та зізнався, що його стосунки з Оленою нормалізувалися. Він знову пояснив, що йому соромно за деякі фрази, сказані публічно.