У новому випуску спільного шоу Маша Єфросиніна та Оля Полякова поговорили про те, чи відмовляли фанатам у спільному фото. Співачка пригадала випадок, як її про селфі попросив росіянин.

Читайте також Руслан Ханумак різко розкритикував Славу Дьоміна: що йому відповів ведучий

Росіянин попросив селфі в Полякової

Оля Полякова пригадала, що курйозна ситуація сталася в Лондоні, коли вона з доньками приїхала на похорон Єлизавети II.

"Перлися ми туди в черзі, мабуть, що годин п'ять. Чекали на цей катафалк, побачили одну фару від машини, але типу побували на похороні. Потім виходимо звідти. Ми з Алісою пхалися, пхалися. Аліса взагалі нічого не побачила, бо зріст ще не той", – поділилась артистка.

Олі з молодшою донькою не вдалося побачити катафалк з монархинею, тоді як старша в цей час була у кав'ярні. Аліса втомилась і почала вередувати, роздратувавши зіркову маму. У той момент несподівано до неї підійшов росіянин.

"Ми йдемо втомлені. Вона йде і ниє: "Та ти мене привезла до цього Лондона, ти мене до дитбудинку віддала, ти мене не любиш". І вона йде і смикає мене, і смикає. Я шість годин на ногах, в мені все клекоче, я повертаюся і на всю вулицю кричу: "Я не винувата, що кляті рашисти напали на Україну. Ми не можемо поїхати додому!".

Йде поруч якийсь чувак і каже: "Ми ні на кого не нападали". Я повертаюся до нього і кажу: "Пішов на х*й". А він мені каже: "Можна фото?". "Пішов на х*й",
– згадала Оля Полякова.

Про що ще розповіли "дорослі дівчатка"

  • Маша Єфросиніна згадала, як їй у селфі відмовив знаменитий актор Том Генкс. Зірка підозрює, що на ній спрацювало правило "другого фото".
  • Оля Полякова зізналась, що довгий час тримала образу на Машу Єфросиніну. Та одного разу помстилась їй, коли не прийшла на інтерв'ю.
  • Також подруги "проїхалися" по відомій українській співачці – у мережі підозрюють, що вони говорили про Злату Огнєвіч. Маша й Оля різко висловилися про її творчість та засудили вчинки.