Це свято викликало чималий резонанс у суспільстві й обурило багатьох українців. Тепер про весілля висловився захисник "Азовсталі" Михайло Діанов, який є близьким другом Полякової та її чоловіка Вадима.

Не пропустіть Продюсер Полякової назвав гонорар за скандальне весілля у Львові: скільки заробила співачка

Що Михайло Діанов думає про скандальне весілля у Львові

Військовий поділився, що розмовляв з виконавицею про той інцидент. Він зазначив, що Оля наголошує, що справді не знала нічого про молодят, на святі яких виступала. Водночас Михайло вважає, що їй слід було краще в цьому розібратися.

Вона нічого поганого не зробила. Вона — не колаборант. Такий вчинок через незнання або через небажання можливо незнань. Я розумію, що це її робота. Тебе запросили, заплатили гроші. Все чітко. Ну якщо, по-перше, ти співаєш на весіллі в Україні, під час повномасштабної війни. Я їй написав два прізвища і написав, що зобов'язана була. Вона виправдовується, каже: "Міша, я реально не знала". Може, це питання не до неї, а до продюсерів. Її робота співати,
– зауважив захисник.

Водночас Діанов поділився, що вони не посварилися через скандальне весілля. "Але на концерт до неї я не пішов. Це мій такий бзик тепер", – додав Михайло.

Інтерв'ю з Михайлом Діановим: дивіться відео онлайн

Як інші зірки висловлювалися про "лакшері" весілля у Львові

  • MELOVIN заступився за Олю Полякову. Він вважає, що артисти на святі просто виконували свою роботу, де заробляли гроші, щоб потім сплачувати податки в країні та мати змогу допомагати армії.
  • Маша Єфросиніна зазначила, що раніше суспільству було однаково, хто де виступає, а зараз обурення очевидне, бо "часи буремні". Тож, за її словами, у час повномасштабної війни співак має ретельно перевіряти, для кого виступає.
  • Антон Тимошенко розкритикував Олю Полякову. Водночас Сергій Притула заступився за артистку. Він вважає, що "ця ситуація – приклад кризової комунікації, яка не зовсім виправдала себе".