Це сталося у новому випуску його подкасту з Сергієм Притулою. Однак волонтер не погодився з думкою колеги та заступився за Олю.

До теми Воїн ЗСУ висловився про виступи артистів на весіллі експрокурора у Львові: яка його позиція

Тимошенко розкритикував Полякову, а Притула заступився за неї

Комік був дуже різким, висловлюючись про тих, хто виступав на розкішному весіллі. Антон пригадав слова Полякової, яка заявила, що чесно заробила, виконавши свою роботу, а займатися пошуком джерел прибутків замовників мають спеціальні органи влади.

Я думаю, що це повна х**ня. Оля Полякова, ти тупа,
– заявив Тимошенко.

Однак Сергій Притула заступився за артистку, не погодившись з думкою колеги.

Зі свого боку скажу, що Оля не тупа. Це дуже продумана жінка. А ця ситуація – приклад кризової комунікації, яка не зовсім виправдала себе,
– сказав волонтер.

Також Притула підкреслив, що поважає право людей на особисте щастя під час війни, але вони мають розуміти, що відбувається в країні, та діяти відповідно до ситуації.

Подкаст "Гуртом та вщент" 4 випуск: дивіться відео онлайн

Не лише Притула заступився за Полякову

  • Співак MELOVIN також підтримав Олю в цьому скандалі. Він наголосив, що "ненависть поїдає людей настільки, що вони почали їсти одне одного".
  • Фронтмен гурту RvB Олександр Ремез, який зараз служить в ЗСУ, також не засуджував артистів, які виступили на весіллі експрокурора. Олександр зазначив, що кожен сам відповідає за свої вчинки, тому, що саме робити з грошима, які заробляємо, – це особиста відповідальність кожного.