Королева українського шоу-бізнесу Оля Полякова з'явилась в ефірі шоу "Ліпсінк Батл", ведучими якого є Тіна Кароль та Потап. Знаменитість несподівано для публіки вийшла на сцену просто під час номера олімпійської чемпіонки Анни Різатдінової, яка пародіювала її з піснею "Королева ночі". Співачка висловила свій захват від виступу гімнастки та не оминула увагою гучний скандал з колегою.

До теми Оля Полякова заявила, що Тіна Кароль використала її заради піару: відповідь співачки

Підлити масла у вогонь вирішив продюсер Потап. Попри те, що Тіна Кароль представила Олю Полякову як "сексуальну та неповторну діву ночі", репер поцікавився, як склалися стосунки зірок після публічного конфлікту. Ведуча наголосила, що "ліпсінк батлу" між ними чекати не варто, а артистка додала, що дорогоцінний ефірний час вони воліють віддати іншим знаменитостям.

Знаєш, Тіно, я думаю, для наших з тобою батлів потрібно знімати окреме шоу. Нас і так з тобою забагато останнім часом, давай приділимо нашим колегам, артистам, ефірний час, щоб насолоджуватися їхніми талантами,
– наголосила Оля Полякова.

Так, співачки обмінялися люб'язними словами та показали, що скандал вичерпано.

Оля Полякова і Тіна Кароль зустрілись на одній сцені: дивіться відео онлайн

Скандал між Олею Поляковою і Тіною Кароль

  • В ефірі шоу "Маска" Оля Полякова назвала Тіну Кароль "відомою плакальницею на похороні". Після виходу курйозного фрагменту вона поспішила вибачитися перед колегою та пояснила, що мала на увазі лише "сумний репертуар", а не особисту трагедію – смерть чоловіка Євгена Огіра.
  • Тіна Кароль публічно відповіла співачці та завила, що буде плакати про коханого, але не на похороні, а жити заради сина Веніаміна. На думку артистки, як Оля Полякова, так і представники шоу "Маска", які лише за кілька днів вибачилися перед зіркою, пробили дно.
  • Згодом Тіна Кароль запевнила, що її ставлення до колеги після скандалу не змінилось. Вона назвала слова Полякової "безконтрольністю мови, невипадковою випадковістю".
  • Сама Оля Полякова переконана, що виконавиця використала її заради піару та просування нового треку "Скандал".