Тіна Кароль зазначила, що останній раз коментуватиме слова Олі Полякової. Зробила вона це у ефірі одної української радіостанції в рамках релізу її нової пісні "Скандал".

До слова Буду плакати, але не на похороні: Тіна Кароль відповіла Поляковій після заяви про "плакальницю"

Тіна Кароль про конфлікт з Поляковою

Жінка запропонувала більше не піднімати скандальну тему.

"Я взагалі вважаю, що є дно і ми взагалі не маємо права його пробивати. Адже ми спілкуємося з населенням України. Ти і я сидимо і говоримо на багатомільйонну аудиторію, телебачення наше теж, плекаємо людей. Це наш "чорнозем". Що ми туди посіємо, те й пожнемо. Тому, давайте я зроблю вигляд, що все бачила, але буду сіяти тільки добро. І ти так само", – зазначила Тіна Кароль.

Ведучий ефіру зазначив, що конфлікт з Поляковою випадково виник перед прем'єрою пісні з неоднозначною назвою "Скандал". На це співачка відповіла, що: "Це вже наскільки працює інтелект людини. Або вона образиться, або ворог стане його помічником".

Тіна Кароль в ефірі "Хіт ФМ": дивіться відео

Нагадаємо, що на скандал навколо двох українських зірок вже відреагували самі представиники шоу "Маска", де було оприлюднено фрагмент зі словами образи Олі Полякової. У шоу вибачились за такий інцидент, щоправда українці у коментарях відреагували, що ці вибачення через 3 дні після випуску шоу вже нікому не потрібні.