З впровадженням карантину проведення офіційних зустрічей в онлайн-форматі стало нормою. Так, Олена Зеленська вийшла на зв'язок з дружиною президента Бразилії Мішель Болсонару. Перші леді поспілкувалися на тему безбар'єрності.

До теми Олена Зеленська повторила образ у верблюжому костюмі: ефектна поява у Кабміні

Зеленська підкреслила, що пані Мішель ініціювала проєкт для громадян з вадами слуху. Тоді як вона прагне полегшить доступ до інформації для українців з порушеннями зору, слуху, опорно-рухової системи, мови, ментальної сфери.

Стриманий образ Олени Зеленської

Для віртуального спілкування з першою леді Бразилії дружина українського президента обрала класичний аутфіт у пастельних тонах, жодних яскравих акцентів. Вона одягла вишукану білу блузку з чорною стрічкою-зав'язкою. У ній Олена Зеленська вже з'являлася раніше. Тоді перша леді України підкорила елегантним образом на форумі "Освіта України 2021".

Блузку вона поєднала з класичним сірим жакетом, який накинула на плечі. Жіночний образ Зеленська довершила лаконічними золотими сережками, а коротке волосся вклала у фірмову об'ємну зачіску. Попри те, що онлайн-зустріч відбувалася без масок, дружина президента не стала виділяти губи, а вже традиційно зробила акцент на темних очах.

Останні виходи Олени Зеленської

  • Під час робочого візиту в Туреччину вона показала два бездоганні образи – у блакитних штанах палаццо та чорному жакеті, елегантній чорній сукні-футляр.
  • У Катарі перша леді України в молочному костюмі зустрілася з Її Високістю шейхою Мозою бінт Насер Аль Міснед.
  • Для самого візиту в Катар дружина президента підібрала елегантний жакет і білосніжну шовкову спідницю.