Захід відбувся 30 травня у Бориспільському професійному ліцеї в межах курсу для працівників шкільних харчоблоків. Нагадаємо, що ще до війни Олена Зеленська ініціювала реформу шкільного харчування.

До теми Оля Полякова показала подарунок від військових: "Знаю, коли почнеться контрнаступ"

У курсі взяли участь 21 кухар та шкільні медсестри. Загалом з грудня по травень у Борисполі пройшли навчання 500 осіб з майже 60 закладів освіти. Приїхала на зустріч і перша леді Олена Зеленська.


Олена Зеленська на заході в Борисполі / Фото з її інстаграм-сторінки

На заході перша леді з’явилася у чорному штанному костюмі в тонку смужку. Під жакетом у Зеленської була молочно-біла блузка. Олена також доповнила образ чорними туфлями, а з прикрас одягла лаконічні сережки.

Зачіска дружини президента була класичною – розпущене укладене волосся, а макіяж вона зробила у природних відтінках.


Олена Зеленська відвідала Бориспіль / Фото з її інстаграм-сторінки

Перша леді наголосила, що діти, попри війну, продовжують вчитися, тож вони повинні мати для цього всі умови.

Якісне харчування – чи не головна з них, бо це безпосередньо впливає на те, як засвоюються знання. Наші діти переживають такі страшні воєнні випробування, що дати їм усе найкраще – наш обов’язок,
– наголосила Олена Зеленська на заході.


Олена Зеленська на заході в Борисполі / Фото з її інстаграм-сторінки

Попередні образи Олени Зеленської:

  • Для поїздки в Бородянку Олена Зеленська обрала стримане та ділове вбрання. Вона одягнула білу кофтинку та сірий костюм у білі смужки. Він складався зі штанів та приталеного двобортного жакета.
  • А нещодавно перша леді України з робочим візитом була в Республіці Корея. Саме в Сеулі вона відзначає День вишиванки. Зеленська постала перед публікою у ніжній вишиванці молочного кольору з об'ємними рукавами, а також класичними штанами чорного кольору.
  • Крім того, для одного з виходів у Кореї Олена Зеленська обрала елегантну смарагдову сукню, в якій постала на фото поряд з Борисом Джонсоном.
  • У травні Олена Зеленська також взяла участь в обговоренні щодо гендерного розриву в оплаті праці. Вона постала в шоколадному костюмі та з хвилястою укладкою. Образ перша леді доповнила чорними туфлями та золотою підвіскою.