Олена Зеленська 11 травня взяла участь в обговоренні Національної стратегії щодо зменшення гендерного розриву в оплаті праці до 2030 року. Основним аргументом стало те, що Україна воює за цінність рівності можливостей, а це напряму стосується гендерної рівності.

Дивіться також Олена Зеленська показала іменне запрошення на коронацію Чарльза ІІІ: у листівці побачили помилку

Перша леді нагадала, що жінки є у війську, волонтерських рухах, евакуаційних місіях. Це рівність, але тільки з боку обов'язків. Тому важливо заповнити розрив в оплаті праці з чоловіками.

Щоб наші героїчні жінки, на всіх фронтах, відчули рівність не лише в обов’язках і відповідальності – а ще й в можливостях і справедливості. Щоб кожна жінка, питаючи себе "чи зможу я отримувати за свою роботу справедливу і гідну винагороду?" – завжди могла впевнено відповісти собі "звісно, зможеш!"
– підкреслила Зеленська.


Олена Зеленська на зустрічі / Фото з інстаграму першої леді

"Це обов'язок держави не лише юридичний, а й моральний – щоб бути найкращою країною для кожної нашої людини".


Олена Зеленська на зустрічі / Фото з інстаграму першої леді

Образ Олени Зеленської

На зустрічі дружина президента постала у стильному та елегантному образі. Вона обрала комплект вбрання у коричнево-шоколадному кольорі. Це кофтинка та вільний штанний костюм.

Образ Олени Зеленської доповнили чорні туфлі із загостреними носиками та золота підвіска. Змінилась укладка першої леді: вона вкоротила волосся та вклала його хвилястими лініями. Денний макіяж з акцентом на очах став завершенням образу.


Перша леді на зустрічі / Фото з інстаграму Олени Зеленської