Олена Зеленська прибула до Лондона ще до похорону Єлизавети II. Вона зустрілась з принцесою Уельською, щоб висловити почуття.

До слова Бажання королеви: Єлизавету II поховали поряд з принцом Філіпом

Олена Зеленська про зустріч з Міддлтон

Перша леді розповіла про враження, які склалися після зустрічі з Кейт Міддлтон. Вона подякувала монаршій сім'ї за постійну підтримку України у війні.

"Її Королівська Високість Принцеса Уельська. Нове покоління королівської родини. Коли росія здійснила повномасштабний напад на Україну, вони з чоловіком одразу продемонстрували свою підтримку нашої країни, відвідавши на початку березня Український культурний центр, що став волонтерським хабом і надавав допомогу вимушеним переселенцям", – поділилась Олена Зеленська.

У скорботний день публічного прощання з Її Величністю Королевою Єлизаветою II відбулася тепла, приємна розмова з Принцесою Уельською. Я глибоко вдячна за приймання великої кількості наших людей і особисту увагу Її Королівської Високості до них,
– додала дружина президента.

Олена Зеленська зауважила, що Велика Британія допомагає в боротьбі із загарбником у всіх варіантах – це й військова, гуманітарна і політична підтримка. Вона висловила співчуття родині й подякувала, що мала можливість попрощатися з королевою від імені українців.


Олена Зеленська і Кейт Міддлтон / Фото з інстаграму Олени Зеленської

Олена Зеленська на похороні Єлизавети II

  • Про візит першої леді повідомляли раніше – Чарльз III запросив її на похорон серед інших 500 VIP-гостей.
  • Олена Зеленська приїхала в Лондон 18 вересня і віддала честь королеві ще у Вестмінстерській залі – від свого імені та імені Володимира Зеленського, який залишився в Україні.
  • Вже на похоронній церемонії першу леді побачили разом зі Шмигалем. Вона була вбрана у чорну траурну сукню, а з аксесуарів обрала лаконічний капелюшок та кольє з перлів.