Перша леді України Олена Зеленська повідомила, що отримала нагороду The Hillary Rodham Clinton Awards. Її вручає Джорджтаунський інститут жінок, миру та безпеки за лідерство та важливу роль жінок у створенні більш мирного та безпечного світу.

Читайте також Alyona Alyona заступилась за "Пташку" з "Азовсталі", яку критикували в мережі

Олена Зеленська отримала нагороду

Перша леді вийшла на відеозв'язок з Гілларі Клінтон, яка й відзначила її премією онлайн. Ще одну нагороду здобула графиня Вессекська Софі. Олена Зеленська розповіла, яке значення для неї має ця відзнака.

Під час онлайн-церемонії, відверто сказала: не маю відчуття, що це лише моя нагорода. Уся наша країна зараз бореться за свободу і водночас – за мирне життя у світі. Бо поки агресор запускає ракети по українських містах, миру, на жаль, не існує ніде,
– поділилась перша леді.

Олена Зеленська наголосила, що якби Росія могла перемогти, світ та мир в ньому перестане існувати. Тому цієї нагороди достойна не лише вона, але й всі українці, які воюють проти злочинного диктаторства та безкарного тероризму.

"Тож я із неймовірною вдячністю хочу розділити цю нагороду з кожною українкою та українцем, що відстоюють не лише наше, а й право усього світу на мир. Подякувала пані Гілларі Клінтон та всім Сполученим Штатам за цю відзнаку – для нас вона є черговим свідченням невпинної підтримки України".

Кадри нагородження / Фото з телеграму першої леді

Нагадаємо, нещодавно Олена Зеленська повернулась з Великої Британії, візит до якої був історичним та дуже важливим для України та її партнерства зі Сполученим Королівством.