Нещодавно до України приїжджав всесвітньо відомий журналіст Пірс Морган. Він був співведучим Другого саміту перших леді та джентльменів.

Читайте також Олена Зеленська позувала для американського Vogue: фото першої леді України на обкладинці

Олена та Володимир Зеленські про свої стосунки

Пірс Морган також взяв інтерв'ю у президентського подружжя. Олена Зеленська відповіла, як змінилися їхні стосунки через війну.

Я згодна з теорією, що шлюб стає міцнішим після випробувань. Думаю, у нашому випадку буде так само. Ми стали більше цікавитися одне одним, я думаю, у нашому випадку буде та сама історія. Нам є ще що сказати одне одному. Сподіваюся, що ці випробування зроблять нас згуртованішими,
– сказала перша леді.

Володимир Зеленський погодився з дружиною: "Моя відповідь не була б іншою". Але Олена все одно запропонувала висловити іншу думку.

"Коли ти поруч зі мною, твоя думка в пріоритеті! Але я б сказав, що в мене немає іншого досвіду. У мене була лише одна дружина, і я щасливий", – поділився президент з усмішкою.


Олена та Володимир Зеленські з Пірсом Морганом / Фото з твітера ведучого

Як живуть Зеленські під час війни

  • Володимир Зеленський в інтерв'ю Vogue зізнався дружині в коханні та назвав її своєю найкращою подругою. Він додав, що Олена стала ще сильнішою і показала себе з нових сторін.
  • Президент також висловив захоплення дружиною після її історичного візиту до США та промови перед Конгресом.
  • Олена Зеленська зізнавалась, що під час війни у неї з чоловіком є трохи романтичних моментів. "Усе так само – вечері телефоном, іноді обіди разом, коли я можу бути тут. З дітьми він так само не бачиться, тому казати, що наша родина возз'єдналася також поки що".