Перша леді вперше за довгий час вийшла у світ разом з чоловіком. Подружжя разом із Маєю Санду принесли лампадки до хреста на Алеї Героїв Небесної Сотні.

Цікаво У синьому пуховику: Олена Зеленська відвідала будівельний майданчик на Київщині

Олена Зеленська з'явилась на публіці з чоловіком

Для вшанування пам'яті загиблих Олена Зеленська одягнулась у повністю чорне вбрання: широкі штани, светр з високою горловиною, довге пальто та рукавички. Основною деталлю її образу була брошка у вигляді мапи України.


Подружжя Зеленських та Майя Санду / Фото з інстаграму першої леді

Перша леді зібрала волосся у лаконічний пучок. Зрідка вона брала чоловіка за руку.

Є країни, яким не доводилося воювати за свободу. Є люди, чия гідність ніколи не зазнавала утисків. Але лише ті, хто відвойовував свободу й гідність, знають їм справжню ціну й ніколи вже не віддадуть. Ми не віддамо. З Днем Гідності та Свободи, Україно!
– написала Олена Зеленська.


Подружжя Зеленських / Фото з інстаграму першої леді

Попередні виходи першої леді

  • Олена Зеленська відвідала будівельний майданчик у Василькові – там створюють житло для великої родини переселенців. Для цього виходу перша леді обрала зимовий буденний образ.
  • Перед цим дружина президента з офіційним візитом відвідала Францію. На церемонію відкриття представництва Українського інституту вона обрала стильний total black образ.
  • Також Олена Зеленська зустрілася з подружжям Макронів – вона постала у бежевому костюмі від відомого українського бренду The Coat.