Перша леді України для робочої зустрічі підібрала штанний костюм. Цікаво, що днями Олена Зеленська ще зустрічалася з подружжям Макронів, де теж постала у стильному костюмі.

Цікаво Росіяни незаконно продали квартиру Зеленських у Ялті: хто і за скільки її придбав

Олена Зеленська на робочій зустрічі у Франції

Під час відкриття представництва Українського інституту дружина президента поділилася, що про культуру, мову та історію України у світі знають небагато. Тож представництво, за її словами, є чудовим варіантом, щоб це виправити.

Український інститут стане містком для діалогу між нашими культурами, митцями, науковцями та просто небайдужими людьми. Майданчиком для презентації України через концерти сучасної та класичної музики, кінострічки, твори літератури, дискусії та обговорення – усе, що зможе нарешті розказати про нас правду,
– наголосила знаменитість.

Образ першої леді України

На заході Зеленська з'явилася в елегантному чорному костюмі, який складався зі штанів-палаццо та піджака на запах із довгими зав'язками. Доповненням до вбрання стали підбори в тон. З аксесуарів перша леді підібрала золотисті сережки у вигляді хрестиків від українського бренду Gunia Project. Крім того, руки Олени Зеленської прикрашала витончена каблучка.

Що стосується зачіски, дружина президента України накрутила волосся в легкі локони та зробила нюдовий макіяж.

Для перегляду фото гортайте направо:

Олена Зеленська в Франції: її попередні вбрання

  • У перший день перша леді одягнула піджак-кімоно від відомого українського бренду The Lake Studio. Примітною його особливістю є квіткова аплікація, де зображена кульбаба. Зеленська поєднала верх із вишуканою чорною спідницею-олівцем, водолазкою та підборами в тон.
  • На зустрічі з подружжям Макронів дружина президента України випромінювала елегантність, одягнувши розкішний бежевий костюм від українського бренду The Coat. Двобортний піджак і сукню-міді доповнила біла сорочка. Олена Зеленська підкреслила талію коричневим шкіряним ременем. До того ж знаменитість взула гірчичні замшеві туфлі, а чудовим завершенням ансамблю стала брошка у вигляді квітки, створена українським дизайнером Русланом Багінським.