Хореографиня Олена Шоптенко брала участь у "Танцях з зірками" у 2020 році – тоді її партнером був Олег Винник. Танцівниця поділилась, чи підтримувала зв'язок з артистом у час повномасштабного вторгнення.

Дивіться також Олена Шоптенко замилувала архівними фото 5-річного сина та влаштувала сюрприз на день народження

Олена Шоптенко про Винника

Ведучий Тімур Мірошниченко, згадуючи Олега Винника, висловився про нього як людину, яка "з героя перетворився на антигероя в нашій країні". Він поцікавився, чи спілкувалась Олена з колишнім партнером.

Я не бачилася і не спілкувалася. Я чула від знайомих, дуже так коротко, що в нього щось зі здоров'ям, що він лікується. І це, чесно кажучи, єдине, що я знаю. Він же в Берліні ніби проживав і я там поруч була, але не контактувала з ним,
– поділилась Олена Шоптенко.

Танцівниця також зауважила, що відчуває з приводу інших зірок, які проявили себе з гіршого боку у період повномасштабної війни.

"Звісно, є розчарування, десь нерозуміння. У мене є така риса, я різко прощаюся з людьми. Іноді спалюю мости. Для мене це досить нормальна практика. Коли я розумію, що в мене з людиною різні цінності, ця людина перестає існувати в моєму житті".

Що кажуть зірки про Олега Винника

  • ONUKA не стала засуджувати артиста та інших зірок, які виїхали з країни. Але дала зрозуміти, що війна стала маркером та показала, хто ти насправді.
  • Євген Клопотенко обурений тим, що Олег Винник так байдуже поставився до своєї аудиторії та просто втік. "Найгірше – він повернеться, коли все закінчиться, і його знову будуть слухати. І це мене найбільше дратує".
  • Юрій Горбунов зізнався, що з початку його співпраці з Винником артист важко йшов на зв'язок. Він вважає, що шанувальниці приймуть Олега, коли той повернеться.